Tropic Nite Greip 300ml

Tuotenumero: 1155
Tavaramerkki:
Varastotilanne: 0
Hinta:
3,80 €

VEDELSEEBID, DUŠIGEELID, INTIIMPESUGEEL

Spetsiaalselt tundlikule ja normaalsele nahale väljatöötatud tootesari TROPIC NIGHT sisaldab antioksüdante, looduslikke õlisid, A-, E ja C- vitamiine, niiskustasakaalu säilitajaid, nahka kaitsvaid, toitvaid ja põletikuvastaseid aineid, mis oluliselt vähendavad naha vananemist ja kortsude teket. Lisaks nahka hooldavatele baasainetele on kogu nahka hooldav tootesari pehmel kreemalusel. Tootes sisalduvad komponendid rahustavad nahka ja aitavad kiiresti taastuda naha normaalsel mikroflooral ning kaitsefunktsioonidel. Tänu nahka kaitsvatele ja hooldavatele komponentidele ning pehmele kreemalusele sobib tootesari nii imikutele, väikelastele kui ka kasutamiseks psoriaasi ja allergiate korral.
TROPIC NIGHT on dermatoloogiliselt testitud hüpoallergiline sari.

Vedelseebid on mõeldud käte ja kogu keha igapäevaseks pesemiseks, säilitavad naha normaalse pH ja niiskuse. Sisaldavad komponente, mis rahustavad, niisutavad ja toidavad nahka. Tooted ei kahjusta käsi ka sagedasel pesemisel. Peale pesemist jääb nahk pehme ja siidine. Valmistatud kreemalusel.
pH 5,5

Dušigeelid on mõeldud kogu keha igapäevaseks pesemiseks, säilitavad naha normaalse pH ja niiskuse. Sisaldavad komponente, mis rahustavad, niisutavad ja toidavad nahka, omavad aroomiterapeutilist efekti. Peale pesemist on nahk pehme ja siidine. Valmistatud kreemalusel. 
pH 5,5

Intiimpesugeel on õrnalt puhastav, välja töötatud spetsiaalselt delikaatsete piirkondade hügieeni jaoks. Sisaldab komponente, mis rahustavad ja niisutavad nahka ning omavad põletikuvastast toimet. Toode sisaldab ka piimhapet, mis tagab naha normaalse happelise keskkonna ja mikrofloora ning kaitseb seeninfektsioonide eest. Mõeldud kõige õrnemate piirkondade pesemiseks. Sobib ka käte ja kogu keha pesemiseks eriti tundliku nahaga inimestele. Peale pesemist on nahk pehme ja siidine. 
pH 5

PAKEND:

250 ml klappkorgiga pudel
300 ml pumppudel
500 ml dosaatorpudel seinakinnitusega või ilma
1 l dosaatorpudel seinakinnitusega või ilma
5 l kanister

Samanlaiset tuotteet
 Tropic Nite vaaleanpunainen 300ml
Tuotenumero: 1157 ,   Varastotilanne: 0
3,80 €
Tropic Nite Sininen 300ml
Tuotenumero: 1158 ,   Varastotilanne: 1
3,80 €
CHEMIPHARM TROPIC NIGHT SENSITIVE BODY WASH
Tuotenumero: 1214 ,   Varastotilanne: 1
6,12 € (10%)
6,80 €