Бренды

STERISEPT 1L

Артикул: 1130
Бренд:
Единица: tk
Кол-во: 1
Цена:
21,80 €
Кол-во: - +
   - или -   

ALDEHÜÜDIVABA MEDITSIINILISE INSTRUMENTAARIUMI PESEMIS- JA DESINFEKTSIOONI VAHEND

Fenooli-, aldehüüdi- ja fosfaadivaba vahend instrumentide pesemiseks ja desinfektsiooniks. Hävitab baktereid (sh Mycobacterium terrae), viirusi (sh HBV, HIV) ja seeni. Eemaldab instrumentidelt vere, valgud, sekreedid ja rasvad.

KASUTAMINE: instrumendid asetada kaanega suletavasse töölahusega täidetud leotusvanni. Jälgida, et kogu instrumentaarium oleks lahusega kaetud. Toimeaja möödudes instrumendid pesta ja loputada (vastavalt vajadusele) steriilse või jooksva veega.

Töölahuse toimeajad: 3% töölahus toimeaeg 15 minutit; 2% töölahus toimeaeg 30 minutit; 1% töölahus toimeaeg 60 minutit. Sobib kasutamiseks nii ultahelivannides kui endoskoopide masinpesu seadmetes. Kasutamisel masinpesu seadmetes soovitav lisada vahuregulaatorit. Ei sobi kasutamiseks koos aldehüüdidega.

Toode vastab EN 1040, EN 1275, EN 1276, EN 13727 nõuetele.Omab CE märgistust vastavalt Meditsiiniseadmete Direktiivile. KOOSTIS: kvaternaarsed ammooniumühendid (toimeaine), piperasiin, dodetsüüldiamiin (toimeaine), lahustid, mitteionogeensed tensiidid, korrosiooni inhibiitor, kompleksimoodustaja, vahuregulaator

pH 10 - 11

PAKEND: 1 l plastpudel, 5 l kanister

Схожие продукты